Чоловічий кошелек Bovis BL.
Характеристика:
-
2 відділення під банкноти;
-
5 кишень для кредиток;
-
1 прозоре відділення для пропуску (для прав нового зразка).
Розмір: 12 * 9,5 * 1,5 см.
Колір: чорний.
Матеріал: кожа.
Чому варто купити в нас:
- Надійна та швидка доставка;
- 100% гарантія повернення. Ми ретельно перевіряємо вироби перед відправленням, але, якщо вам усе-таки прийшов товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або повне повернення грошей.
- Приймальні ціни.
- Доставка упродовж 1-2 дня по всій Україні.
Також рекомендуємо ознайомиться з іншими товарами в нашому інтернет-магазині:
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо з вами і, звісно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Виробник | Bovis |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 558 ₴




