вверхвниз

Чоловічий туристичний рюкзак 90 л для кемпінгу та подорожей
- Готово к отправке
2 444 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Рюкзак з великою ємністю 90 л у клітинчастому візерунку для кемпінгу та подорожей - м'яка оболонка, регульовані плечові ремені, утилітарний кишень, водонепроникний, тематика алфавіту, чорний колір.
Опис товару:
Інструкція по догляду: Протріть вологою тканиною.
Опис: Функціональна кишеня.
Візерунок: Клітинка.
Тип закриття: Пряжка.
Декоративна функція: Шнур.
Рівень водонепроникності: Нормальний водонепроникний.
Дизайн рюкзака: Денний рюкзак.
Тип спорту: Кемпінг.
Матеріал тканини: Поліестер (поліефірне волокно).
Колір: чорний
Підходить: Універсальний.
Розмір: 85*38*26 см.
Вага: 970 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 90 л |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Мужской |
| Вес | 970 г |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 26 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 85 см |
| Материал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 2 444 ₴










