вверхвниз

Чоловічий рюкзак для планшета ноутбука з USB ELG Синий
- Готово к отправке
1 022 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Багатофункціональна чоловіча сумка на плече для бізнесу, щоденний комутаційний рюкзак з великою ємністю та захистом комп'ютера, легкий багатошаровий рюкзак для виходів і подорожей, модний простий рюкзак.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Щоденні поїздки.
Тип ременя: Регульований плечовий ремінь.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Очищення вологою серветкою.
Колір: чорний, сірий, синій, бордовий.
Тип закриття: блискавка.
Опис підкладки: Поліестер.
Особливості: Стійкий до плям, Легкий, Відділення для планшета, ноутбука.
Бренд: eonothem.
Довжина плечового ременя: 43cm.
Вага: 470 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JJXX |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Диагональ экрана ноутбука | 15" |
| Материал | Нейлон |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Количество отделений | 4 |
| Отделения | Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Наружные отделения, Отделение для планшета |
| Тип застежки | Молния |
| Страховочный ремешок | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 470 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 022 ₴










