вверхвниз

Нейлонова нагрудна сумка BJ502
- Готово к отправке
313 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Повсякденна нейлонова сумка через плече - Легка, з регульованим ременем, велика ємність, спортивна та подорожна.
Опис товару:
Особливості: Легкий.
Особливість: Регульований ремінь.
Опис підкладки: Поліестер.
Розмір: 28*15*5 см.
Кольори: чорний, сірий, синій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Количество отделений | 2 |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Длина | 15 см |
| Высота | 28 см |
| Толщина | 5 см |
| Вес | 200 г |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 313 ₴










