вверхвниз

Туристичний рюкзак високої місткості 90L XSHL
- Готово к отправке
2 338 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Рюкзак високої місткості 90L для чоловіків та жінок - Міцний поліестеровий рюкзак для подорожей та походів з клітинчастим дизайном, водонепроникний, регульовані плечові ремені, практичні кишені та гірська вишивка - Ідеальний для пригод на відкритому повітрі, подорожній рюкзак.
Опис товару:
Інструкція по догляду: Протріть сухою тканиною.
Тип оболонки: М'яка оболонка.
Регульована посадка: Погони.
Опис: Функціональна кишеня.
Тема: спорт.
Візерунок: Клітинка.
Тип закриття: Пряжка.
Рівень водонепроникності: Нормальний водонепроникний.
Дизайн рюкзака: Денний рюкзак.
Тип спорту: Кемпінг.
Матеріал тканини: Поліестер (поліефірне волокно).
Підходить: Універсальний.
Колір: зелений.
Розмір: 85*38*26 см.
Вага: 925 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 90 л |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Вес | 925 г |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 26 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 85 см |
| Материал | Полиэстер |
| Узоры и принты | Эмблема |
Информация для заказа
- Цена: 2 338 ₴










