вверхвниз

Нейлонова чоловіча сумка на плече BSN
- Готово к отправке
395 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Модна проста нейлонова чоловіча сумка на плече, кежуал мішок.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Вихід.
Тип ремінця: Регульований.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка.
Колір: чорний.
Довжина плечового ременя: 120 см / 47.2дюйм.
Тип друку: Без друку.
Розмір: 20*16*7 см.
Кількість відділень: 4 шт.
Вага: 141 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJCM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Нейлон |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
| Количество отделений | 4 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴








