вверхвниз
-10%8 дней
Шкільний рюкзак для дівчат розмір L Розовый
- Готово к отправке
1 567 ₴
1 410,30 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Рюкзак Простого Фасону, Великий Повсякденний Мандрівний Деньпак.
Опис товару:
Mатеріал: Поліестер.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Ручне прання.
Тип закриття: блискавка.
Відповідна вікова група: 8-18 (включаючи 18 років).
Включені компоненти: Регульований ремінь.
Особливості: Водостійкий, Легкий.
Вага: 640г.
Розмір: 46*30*20 см.
Колір: розовий, синій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Розовый |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 640 г |
| Состояние | Новое |
| Размер | Большой |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Материал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 1 410,30 ₴










