вверхвниз

Чоловіча сумка на плече в стилі бізнес-кежуал Jiutibaodai Серый
- Готово к отправке
426 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Сумка для плеча. В стилі бізнес-кежуал малого розміру для чоловіків, Багатошаровий маленький рюкзак. Бізнес-сумка.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Вихід.
Тип ремінця: Регульований.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Не прати.
Колір: чорний, синій, сірий.
Розмір: 23 * 17 * 5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TiBAO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Нейлон |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Серый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 426 ₴










