вверхвниз

Нейлонова сумка через плече сумка на пояс Sport Серый
- Готово к отправке
433 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Універсальна чорна нейлонова сумка через плече та на пояс - Регульований ремінь, легка, багатокамерна спортивна сумка з блискавкою та поліестеровою підкладкою для повсякденних виходів, сумка через плече.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Вихід.
Тип стрічки: Регульований плечовий ремінь.
Стиль: спорт.
Інструкція по догляду: Очистити сухою ганчіркою.
Подробиці: З багатьма відділеннями.
Колір: сірий, чорний.
Включені компоненти: Регульований ремінь.
Тип закриття: блискавка.
Опис підкладки: Поліестер.
Популярні елементи: Інший.
Особливості: Легкий.
Тип друку: Довільний друк.
Розмір: 34*13*3 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJCM |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Количество отделений | 4 |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Крепление на пояс |
| Длина | 34 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 3 см |
| Вес | 145 г |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴










