вверхвниз

Чоловіча повсякденна сумка через плече нагрудна сумка у стилі релакс Sport
- Готово к отправке
481 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Чоловіча повсякденна сумка через плече у стилі релакс - легка та універсальна для подорожей на свіжому повітрі - випадковий напрямок блискавки - водостійкий матеріал - регульований ремінь - без принта.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Вихід.
Тип стрічки: Регульована.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Не прати.
Тип друку: Без друку.
Розмір: 28*15*5 см.
Колір: чорний, синій, сірий.
Кількість відділів: 3 відділення.
Вага: 130 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJCM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Нагрудная сумка |
| Форма | Нестандартная |
| Размер | Средний |
| Материал | Нейлон |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Количество отделений | 3 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 481 ₴










