вверхвниз

Багатофункціональна дорожня та робоча сумка рюкзак через плече NF Серый
- Готово к отправке
411 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Багатофункціональна дорожня та робоча сумка через плече: Велика місткість, водонепроникна та підходить для занять на свіжому повітрі.
Опис товару:
Стиль: спорт.
Тип закриття: блискавка.
Підходить: Універсальний.
Рівень водонепроникності: Не водонепроникний.
Матеріал тканини: Полотно.
Колір: Змішаний колір.
Тип спорту: Подорожі.
Візерунок: Алфавіти.
Розмір: 30*18*6 см.
Вага: 146 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nika Nice |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Серый |
| Глубина | 6 см |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Вес | 146 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 411 ₴










