
Чоловіча сумка через плече для подорожей, роботи Staye Pro Олывково-зеленой
- Готово к отправке
592 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Чоловіча водонепроникна сумка з оксфордської тканини через плече.
- Міцна, регульована сумка на плече з кількома кишенями для подорожей, роботи та повсякденного використання.
- Варіанти кольорів: темно-синій, сірий, чорний, оливково-зелений.
Сумка на плече для щоденного використання | Стильна сучасна сумка | Міцна нейлонова сумка.
Опис:
Mатеріал: Нейлон.
Нагода: Вихід.
Тип стрічки: Регульована.
Стиль: Мода.
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка.
Розмір: 26,5*20 см.
Вага: 180 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Материал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | Наружный карман без застежки, 3 основных, Наружный карман на застежке |
| Количество отделений | 6-10 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Олывково-зеленой |
Информация для заказа
- Цена: 592 ₴

