вверхвниз

Водонепроникна чоловіча оксфордська сумка рюкзак через плече з текстурою та комбінаційним замком і USB FSN Серый с золотым
- Готово к отправке
748 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Водонепроникна чоловіча оксфордська сумка через плече з текстурою та комбінаційним замком - Стильний мотоциклетний рюкзак-слинг з кишенею для телефону, регульованим ременем, багатофункціональна поясна сумка для повсякденного використання, спорту та подорожей - Ідеальний подарунок на Різдво, День народження, Новий Рік.
Опис товару.
Вид: нагрудна сумка.
Mатеріал: Поліестер.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка.
Нагода: Вихід.
Популярні елементи: Кольоровий блок.
Тип закриття: блискавка.
Особливості: кодовий замок на основний відділ і вихід на юсб.
Розмір: 24*14*10 см.
Вага: 221г.
Колір: чорний, чорний з золотим, синій з золотим, сірий з золотим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Нагрудная сумка |
| Форма | Нестандартная |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Молодежный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый с золотым |
Информация для заказа
- Цена: 748 ₴










