вверхвниз

Багатофункціональна сумка в бізнес стилі JingPin
- Готово к отправке
476 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Багатофункціональна сумка для грошей унісекс бізнес стилі, плечова сумка з водонепроникним оксфордським полотном та 4 кишенями.
Опис товару:
Візерунок: Однотонний колір.
Матеріал: Тканина Оксфорд.
Закриття: блискавка.
Особливість: Регульований ремінь.
Включені компоненти: Сумка.
Опис підкладки: Поліестер.
Тип друку: Без друку.
Фарба для країв: Немає.
Стиль: Елегантний.
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка.
Колір: чорний.
Розмір: 23 * 19 * 6 см.
Вага: 160г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JingPin |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных, Потайной карман на молнии |
| Количество отделений | 4 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴









