вверхвниз

Багатофункціональна Поясна Сумка на 4 відділення GNL
- Готово к отправке
423 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Багатофункціональна поясна сумка з 4 кишенями, легка фанні-пак для велосипедних прогулянок, сумка для телефону на поясі, для активного відпочинку та бігу на вулиці.
Опис:
Ідентифікатор товару: DG24702.
Опис підкладки: Поліестер.
Візерунок: Однотонний колір.
Матеріал: Полотно.
Закриття: блискавка.
Розмір: 32 * 14 * 11 см.
Вага: 110 г.
Колір: чорний, темно-зелений, сірий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJCM |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Крепление на пояс, Регулируемый пояс |
| Длина | 32 см |
| Высота | 14 см |
| Толщина | 11 см |
| Вес | 110 г |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для путешествий |
| Подкладка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 423 ₴










