
Бездротова зарядка 6 в 1 потужністю 15 Вт для швидкої зарядки підходить для iPhone/iWatch/AirPods QK118190 Белый
- Готово к отправке
968 ₴
- +380 (96) 469-65-08Назар
Бездротова зарядка 6 в 1 потужністю 15 Вт для швидкої зарядки підходить для iPhone/iWatch/AirPods, яка може заряджати 4 телефони та один навушник одночасно. Є підставка для зарядки годинника, виготовлена з ABS, підходить для роботи на робочому столі, навчання та перегляду фільмів.
Опис товару:
Режим живлення: USB.
Тип роз'єму: USB типу C, iPhone, Micro Usb.
Особливості зарядного пристрою: Бездротовий.
Робоча напруга: ≤36В.
Функція зарядного адаптера: Магнітний.
Властивості батареї: Без батареї.
Ідентифікатор товару: QK118190.
Вага: 235 г.
Бездротовий зарядний пристрій 15 Вт для швидкої зарядки iPhone/iWatch/AirPods. Цей бездротовий зарядний пристрій може заряджати 4 мобільних телефони та один навушник одночасно. Зарядний пристрій також містить підставку для зарядки годинника. Матеріал, з якого виготовлено цей виріб ABS, місце для заряджання мобільного телефону також можна використовувати як підставку. Його можна використовувати для настільного офісу, навчання та перегляду фільмів. Це зручний бездротовий зарядний пристрій, який можна брати з собою, коли виходите. Додайте практичності та краси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Беспроводной |
| Тип разъема | iPhone |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Мощность | 15 Вт |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 245 мм |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
- Цена: 968 ₴









