вверхвниз

Чорний нейлоновий рюкзак великої місткості для чоловіків Fashion Sport черный с помаранчевой полоскою
- Готово к отправке
1 098 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Чорний нейлоновий рюкзак великої місткості для чоловіків та жінок. Міцний, легкий, для коледжу та середньої школи з регульованими лямками, кількома відділеннями та деталлю з китицею - Ідеальний для подорожей та повсякденного використання. Подорожній рюкзак.
Опис товару:
Візерунок: Однотонний колір.
Особливості: Легкий.
Матеріал: Нейлон.
Декоративна функція: китиця.
Закриття: блискавка.
Особливість: Регульований ремінь.
Опис підкладки: Поліестер.
Тип друку: Без друку.
Фарба для країв: Немає.
Стиль: Преппі.
Інструкція по догляду: Не прати.
Колір: чорний з зеленим.
Розмір: 45*32*18 см.
Вага: 420 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Мужской |
| Тип | Спортивный |
| Материал | Нейлон |
| Глубина | 18 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний, Задний |
| Вес | 420 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | черный с помаранчевой полоскою |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴










