вверхвниз

L-подібні Дитячі Кутові Захисники від Зіткнень 4шт
- Готово к отправке
269 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
4шт L-подібні Дитячі Кутові Захисники від Зіткнень, Захисні Кути для Правого Кута, Кришка для Захисту Кута Столу, Наклейка на Скляний Край для Вентиляційного Витяжки та Вікна.
Матеріал: Силікон.
Комплектація: 4 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJCM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Защита на углы |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Диаметр | 15.5 мм |
| Высота | 15.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴







