вверхвниз

Стильний чоловічий нейлоновий рюкзак JingPin MH48717
- Готово к отправке
961 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Стильний чоловічий нейлоновий рюкзак - Велика місткість, повсякденний рюкзак для школи та подорожей з відділенням для ноутбука.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Стиль: Повсякденний.
Інструкція по догляду: Не прати.
Нагода: Щоденні поїздки.
Розмір: 46*31*16 см.
Вага: 360 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Мужской |
| Тип | Спортивный |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, Карман для планшета |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Вес | 360 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 961 ₴










