вверхвниз

Набір багатофункціональна пила MQ54460
- Готово к отправке
630 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Багатофункціональна Пила, Міні Пила для Деревообробки, Деревообробна Пила.
Опис товару:
Особливості: Можливість скосу.
Рекомендація щодо поверхні: Деревина.
Матеріал: метал,пластик.
Джерело живлення: Використання без електрики.
Ідентифікатор товару: MQ54460
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручная пила |
| Общие | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 105 мм |
| Вес | 0.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴





