вверхвниз

Wi-Fi Роутер з потужним покриттям 1200 Мбіт/с двосмуговий 2,4 та 5 ГГц OEKE GU518074
- Готово к отправке
983 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Oeke-Wi-Fi Сигнальний Підсилювач, з потужним покриттям, 1200 Мбіт/с двосмуговий 2,4 та 5 ГГц, розширює до 8500 квадратних футів, високопроникна Wi-Fi, підключає до 35 пристроїв, легка установка однією кнопкою, 4 омнідіреціональні антени, підтримка порту Ethernet, покращує досвід роботи з домашньою мережею.
Режим живлення: Джерело живлення.
Робоча напруга: 100В-240В.
Специфікація вилки: Вилка європейського стандарту
Бренд: OEKE.
Ідентифікатор товару: GU518074.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XJXN |
| Страна производитель | Китай |
| Скорость соединения | 1200 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 2 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 84 г |
Информация для заказа
- Цена: 983 ₴








