-10%Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12 В 6 А Інтелектуальна швидка імпульсна зарядка
- Готово к отправке
1 257 ₴
1 131,30 ₴
- +380 (96) 469-65-08Назар
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12 В, 6 А, інтелектуальна швидка зарядка, імпульсний ремонт, повна автоматична зупинка, дворежимний свинцево-кислотний пристрій для мотоциклів/автомобілів/провідних транспортних засобів/вантажівок
Технічні характеристики:
Колір: жовтий.
Штекер: штекер Великобританії, штекер ЄС , штекер США
Довжина вихідної лінії: 65 см/25,6 дюймів.
Довжина вхідної лінії: 90см/35,4дюймів.
VI: AC110-220 В (50-60 Гц).
OV: DC 6A --- (МАКС.).
VO: DC 13,8-15,5 В.
Застосування :12V 2Ah-100Ah.
Розміри: 150x62x85mm/5.9x3.4x2.4''.
Універсальне використання: Підходить для свинцево-кислотної батареї 12V/батареї Start-Stop/батареї сухої води (літієва батарея заборонена).
Пакет включено:
1x автомобільний зарядний пристрій.
1x посібник.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Длина | 150 мм |
| Основные | |
| Производитель | Fox |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Время зарядки аккумулятора | 8 час |
| Ток заряда | 6 А |
| Состояние | Новое |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Количество режимов заряда | 3 |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 1 131,30 ₴









