-10%Універсальний імпульсний зарядний пристрій до автомобільного акумулятора AGM GEL WET 12В 12А/ 24В 5А
- Готово к отправке
2 480 ₴
2 232 ₴
- +380 (96) 469-65-08Назар
Високопотужний імпульсний зарядний пристрій 12 В 12 А/5 А Універсальний автомобільний акумулятор 12 В 24 В для зарядки та обслуговування позашляховиків, вантажівок AGM GEL WET.
Режим ремонту (Час: 16 годин).
Розширений режим відновлення батареї для ремонту та зберігання старих, непрацюючих, пошкоджених, розшарованих або сульфатованих.
Довжина кабелю змінного струму: 150 см, довжина кабелю постійного струму: 95 см.
Опис:
• Мікропроцесорне керування (CPU).
• 7-ступенева АВТОМАТИЧНА ЗАРЯДКА:
• Це повністю автоматичний зарядний пристрій із 7 ступенями заряду.
• Автоматичне заряджання захищає акумулятор від перезаряду. Таким чином, ви можете залишати зарядний пристрій підключеним до акумулятора необмежений час.
• 7-ступеневі зарядні пристрої підходять для більшості типів акумуляторів, включаючи кальцієві, гелеві AGM, LiFePo4, мокрі, свинцево-кислотні акумулятори. Вони також можуть допомогти відновити розряджені та сульфатовані батареї.
• Типи акумуляторів: більшість типів свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи кальцієві, гелеві AGM, LiFePo4, вологі, свинцево-кислотні тощо
• Технологія Switchmode: так.
• Захист полярності: Так.
• Вихідний захист від короткого замикання: так.
• Захист з’єднання без батареї: Так.
• Захист від перенапруги: так.
• Захист від перегріву: Так.
• Охолоджуючий вентилятор.
• Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц.
• Номінальна потужність: 12 В 12 А, 24 В 6 А.
• Мінімальна початкова напруга: 8,0 В.
• Діапазон акумуляторів: 6-200Ah.
• Термозахист: 65'C+/-5'C.
• Ефективність: прибл. 85%.
• Відповідність стандартам: CE, IEC60335, EN61000, EN55014.
• Розміри (Д×Ш×В): 170×100×65 мм .
• Вага: 720 г.
Колір приладу: червоний.
Пакет включає:
1 набір = 1 шт. зарядний пристрій + 1 шт. інструкція + 1 шт. коробка.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.72 кг |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 170 мм |
| Основные | |
| Производитель | Fox |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Время зарядки аккумулятора | 4 час |
| Ток заряда | 12 А |
| Состояние | Новое |
| Напряжение зарядки | 12.24 В |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 2 232 ₴









