Опис товару
Рюкзак жіночий Chamomile — дуже практичний і привабливий міський рюкзак із ведмедиком, який добре підійде на подарунок або для особистого використання. М'яка іграшка надає особливої вишуканості рюкзачку.
Рюкзак має одне велике відділення всередині, задню кишеню на блискавці та 2 кишені без застібки всередині.
Зовні задня кишеня на блискавці та 2 кишені фронтальних, одна на блискавці, одна на пряжці.
Ремінці регулюються, чим дають змогу носити рюкзак як сумку в руці.
Колір рюкзака: чорний.
Розмір рюкзака: 29 см * 27 см * 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XJXN |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴











