
Три в одному тестер ґрунту механічний LY101
- Готово до відправки
670 ₴
- +380 (96) 469-65-08Назар
Три в одному тестер ґрунту. Вологомір, тестер плодючості та pH-метр ґрунту, не потребує батарейок, швидке виявлення, підходить для садівництва в приміщенні та на відкритому повітрі, ідеально підходить для початківців.
Опис товару:
Матеріал: Алюміній.
Джерело живлення: Використання без електрики.
Ідентифікатор товару: TJ446393.
Виробник: Guangdong, China.
Якщо перед випробуванням ґрунту він був надто сухим, будь ласка, спочатку зволожте його водою; жорстке вставляння може пошкодити верхівку електроду! Побажання: Цей продукт не може використовуватися для випробування рідин, таких як вода або хімікати! ① Під час використання будь ласка, не вставляйте пробку в камені та уникайте надмірного тиску, оскільки це може легко пошкодити верхівку електроду. Після використання, будь ласка, очистіть його водою та видаліть його сухим рушником. ② Не залишайте його вставленого в ґрунт протягом тривалого часу, щоб уникнути пошкодження верхівки електроду. ③ Цей продукт підходить тільки для випробування ґрунту та не підходить для випробування матеріалів низької щільності, таких як маленькі камені або стружка, оскільки погана провідність таких ґрунтів може запобігти руху голки; він підходить тільки для випробування ґрунтового середовища. ④ Цей продукт не повинен занурюватися в воду або видалюватися з корозійними розчинами, щоб уникнути пошкодження від вібрацій, ударів або тиску, які можуть вплинути на точність вимірювання або пошкодити пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangdong Changxing Science & Technology Health Product |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аналоговий |
| Форм-фактор | Портативний |
| Вимірювання параметрів | Кислотність, Вологість |
| Загальні | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 670 ₴










