ул. С. Бандеры, 10Б, Івано-Франківськ, Україна
+380 (95) 662-00-41
+380 (96) 469-65-08
Опис товару
Рюкзак великої ємності для чоловіків для кемпінгу, риболовлі, походів, виживання на природі, 70 л.
Опис товару:
Mатеріал: Нейлон.
Стиль: спорт.
Інструкція по догляду: Ручне прання, не хімчистка.
Розмір: 68*33*25 см.
Вага товару: 1060 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XJXN |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 70 л |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1060 г |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Особливості рюкзака | Регульована спина, Бічна стяжка, Поясний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 68 см |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴











