вверхвниз

Набір багатофункціональна пила MQ54460
- Готово до відправки
630 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Багатофункціональна Пила, Міні Пила для Деревообробки, Деревообробна Пила.
Опис товару:
Особливості: Можливість скосу.
Рекомендація щодо поверхні: Селіна.
Матеріал: метал, пластик.
Джерело живлення: Використання без електрики.
Ідентифікатор товару: MQ54460
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | XJXN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна пила |
| Загальні | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





