вверхвниз
Топ продаж
-10%
-10%8 днів
Жіноча джинсова сумка Vintage
- Готово до відправки
663 ₴
596,70 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Джинсова сумочка Vintage — дуже стильна та містка сумка, має окремий відділ на телефон і гроші або гаманець.
Незаперечним хітом цього сезону — вироби з джинсової тканини.
Величезну популярність мають джинсові сумки, рюкзаки, тішачи своїх покупців великим модельний ряд. Джинсову сумку не обов'язково поєднувати з речами з деніму, ці сумки мають вигляд з будь-якими типами тканини. Ці сумки завжди в моді. Сумки з джинсової тканини — це безпрограшний варіант для прихильників оригінальності та шику. Такі сумки з джинсового творіння мають оригінальний та дорогий вигляд. Власниця такого аксесуара — це дівчина з чудовим смаком. Така сумка — справжній шик, тому приречена на успіх.
Розмір сумочки: 20 см х 5 см х 22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XJXN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596,70 ₴





