вверхвниз
-15%8 днів
Брелок значок Скрипка
- Готово до відправки
299 ₴
254,15 ₴
+380 (95) 662-00-41
Назар
- +380 (96) 469-65-08Назар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Брелок "Скрипка" сріблястого кольору стане чудовим подарунком для Вас і Ваших близьких.
Комплектація — брелок 1 шт.
Матеріал — неіржавка сталь.
Вага — 40 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XJXN |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 40 г |
| Тематика малюнка/форми | Хобі |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,15 ₴







